Noclegi dostosowane do potrzep

Urlop to czas, w którym nic nie powinno przeszkadzać w efektywnym odpoczynku. Szczególne znaczenie ma wówczas miejsce, w którym planuje się pobyt. Musi ono spełniać pewne standardy oraz być dostosowane do potrzeb i oczekiwań osób wypoczywających.

Z naszej strony proponujemy Państwu doskonale urządzone apartamenty, w których niczego nie będzie Wam brakować. Jesteśmy tego pewni, bowiem goście chwalą komfort i swobodę, na jaką mogą sobie pozwolić w naszych dwupokojowych wnętrzach. Czują się tu prawie jak u siebie w domu, z tym że pobyt w małej miejscowości Dziwnówek, w której znajdują się nasze apartamenty Vela Mare, jeszcze bardziej sprzyja relaksowi.

Vela Mare – nocleg z wyżywieniem

Podstawowe potrzeby osób, przebywających na wakacjach, są przeważnie takie same. Wszyscy chcemy bowiem dobrze się wyspać, zmienić otoczenie, znaleźć przestrzeń sprzyjającą regeneracji i móc smacznie zjeść. Jako właściciele pięknych apartamentów, staramy się więc spełnić Państwa oczekiwania w każdej z tych dziedzin. Vela Mare posiada wygodne łóżka, atrakcyjny wystrój, zapewniający też odpowiednią ilość miejsca do relaksu, a także w pełni wyposażoną kuchnię. Niektórzy wolą noclegi z wyżywieniem, inni codziennie chodzą na obiady do restauracji. W naszych apartamentach mają Państwo możliwość przygotowania własnych dań. Nawet jeśli planujecie korzystać z zaplecza gastronomicznego Dziwnówka, to wygodna kuchnia może się Wam przydać, chociażby po to, by rano przyrządzić smaczną jajecznicę.

Apartamenty z wyposażoną kuchnią

Wiele osób chwali sobie fakt, że kuchnie w naszych apartamentach są w pełni wyposażone. Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej. Doskonale rozumiemy, że nasi goście, jadąc na wakacje, chcą jak najbardziej ograniczyć ilość zabieranych ze sobą rzeczy. Kuchenne akcesoria to elementy, które muszą znajdować się w każdym zadbanym apartamencie. Dzięki temu od razu można zapomnieć chociaż o części przedmiotów do zabrania. Wiemy, że i tak ilość bagaży naszych gości jest często spora, zwłaszcza gdy przyjeżdżają do nas na dłuższy czas.

Noclegi z pełnym wyposażeniem

Vela Mare w miejscowości Dziwnówek to zakwaterowanie, w którym dbamy o to, by niczego Państwu nie zabrakło. Poza niezbędnymi przedmiotami w kuchni, apartamenty posiadają na wyposażeniu sprzęt plażowy. Dzięki temu nawet jeśli nasi goście nie mają własnego parawanu, znajdą go w wynajętym lokalu. Ponadto w apartamentach znajdują się krzesła balkonowe, dzięki czemu można miło spędzić czas na świeżym powietrzu, podziwiając zachód słońca, widok na las albo morze.

Zapraszamy do odwiedzania Vela Mare. Tym miejscem można się zachwycić o każdej porze roku!