Każdy z Nas marzy w dzisiejszych czasach o chwili wytchnienia od ciągłego pędu. Cicha okolica Dziwnówka, z nadmorską scenerią i otoczoną lasami z unoszącym się zapachem sosnowym, kusi pobytem, gdzie ciało i dusza zregeneruje swoje siły do dalszego aktywnego działania.

Vela Mare w Dziwnówku przez cały rok proponuje Państwu, apartamenty usytuowane w niedalekiej odległości ( ok. 150m) od morza, w sąsiedztwie lasów i ścieżek rowerowych.
Okolica zachęca do odwiedzenia pobliskich nadmorskich miejscowości jak Dziwnów z parkiem miniatur, Międzyzdroje ze słynną Aleją Gwiazd, Świnoujście, Trzęsacz z tajemniczymi ruinami kościoła na wydmie czy Rewal z urokliwą aleją zakochanych.

Wszystkie apartamenty Vela Mare są w pełni wyposażone tak aby umożliwić Państwu wygodny, bezproblemowy pobyt w naszej nadmorskiej miejscowości. 

W apartamentach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Przez cały rok w Dziwnówku, ok. 100 m od Vela Mare, dostępna jest również baza rehabilitacyjna z odnową biologiczną oraz SPA, która może uatrakcyjnić pobyt w nadbałtyckim kurorcie nie tylko zimą.

Nasze doświadczenie gwarantuje udany pobyt.